O nas

 

Historia tego miejsca wzięła się z pasji do swojej pracy, z miłości do piękna i chęci pokazania światu, dlaczego Dobrodzień jest wyjątkowy.

Centrum Meblowe Dobrodzień, dawna AGATA  to największe i zarazem pierwsze centrum meblowe w Dobrodzieniu, mieście od kilkuset lat słynącym z tworzenia najwyższej jakości mebli. Dysponując powierzchnią 2 500 m², w jednym miejscu możliwe było zebranie oraz przygotowanie aranżacji ponad 30 producentów mebli z samego Dobrodzienia jak i okolic. Dzięki bardzo szerokiej ofercie obejmującej meble do kuchni, sypialni, jadalni, łazienek, przedpokoju oraz ogrodu możliwe jest urządzenie praktycznie całego domu odwiedzając tylko jedno miejsce oszczędzając czas i pieniądze.

Historia wokół nas

PIERWSZE I NAJWIĘKSZE
CENTRUM MEBLOWE
W DOBRODZIENIU

Centrum Meblowe Dobrodzień to również doskonali rzemieślnicy, którzy od wielu pokoleń doskonalą i przekazują swój fach kolejnym pokoleniom mistrzów meblarskiego rzemiosła. W centrum meblowym możemy spotkać aranżacje bardzo nowoczesne wychodzące naprzeciw najnowszym światowym trendom oraz style bardziej klasyczne.

/ fot: Otwarcie Centrum Meblowego „AGATA” 26 czerwca 1993 roku

Co wyróżnia
Centrum Meblowe Dobrodzień?

Kupując bezpośrednio od producenta pomijani są pośrednicy, a co za tym idzie ceny oferowane w CENTRUM MEBLOWYM DOBRODZIEŃ ceny bez marży handlowej. Kolejną korzyścią bezpośredniego kontaktu z producentem jest możliwość negocjowania ceny z właścicielem firmy oraz dostosowania mebli do bardzo nietypowych i indywidualnych wymagań. Daje to możliwość stworzenia unikatowych i niepowtarzalnych na skalę krajową aranżacji wnętrz w bardzo konkurencyjnych cenach, oferta ta szczególnie ucieszy klientów o wyjątkowych wymaganiach.

Wszystkie meble na indywidualne zamówienie

Zapisz się do newslettera